Agrowillil suured plaanid Venemaa ja Eestiga

Põlva Agro värske omaniku, Leedu päritolu
Agrowill Group tahab lisaks äsja omandatud 75% osalusele Agroprom ZAOs soetada
veel põllumajandusega tegelevaid ettevõtteid nii Venemaal kui ka Eestis.

Agrowill Groupi arendusjuht Robertas Cepaitis ütles aripaev.ee-le, et lisaks osalusele Agroprom ZAOs, on neil kindlasti veel plaanis soetada põllukultuuride kasvatamisega tegelevaid ettevõtteid. Sellest, kui palju maksti Agroprom ZAO 75% osaluse eest, Cepaitis vaikis, tuues põhjuseks, et praegu pole see veel täpselt teada, kuna tehing suletakse alles oktoobri lõpus.

„Eestis oleme praegu aktiivsed ja läbirääkimised käivad kahe grupiga. Loomulikult ei saa ma öelda mis nende nimed on enne, kui pole ühtegi paberit alla kirjutatud,“ sõnas Cepaitis, kui aripaev.ee uuris, kas Agrowill on endiselt huvitatud laienemisest Eestisse. Paar kuud tagasi jäi grupi finantsjuht laienemist kommenteerides üldsõnaliseks ning tõdes, et huvi on kuid täpsemaid plaane mitte.

Uurides, kuidas läheb veidi aega tagasi 200 miljonit krooni eest omandatud Põlva Agrol, vastatas arendusjuht vaid ülistavates toonides. „Meil läheb fantastiliselt, kõik on Põlvaga väga rahul,“ lausus Cepaitis, kelle kinnitatusel ei ole nad Põlva Agros veel mingisuguseid muudatusi teinud ja ettevõte opereerib nii, nagu ennegi.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

DOTNUVA BALTIC AS otsib SEEMNETE MÜÜGIJUHTI

DOTNUVA BALTIC AS

21. jaanuar 2019

Uudised