PRIA: järgmisel aastal tuleb sama raha eest rohkem tööd teha

Tuleb sama raha eest teha natuke rohkem
tööd ja tagada, et kvaliteet ei kannataks, võttis PRIA teabeosakonna juhataja
Taavi Linnamäe tänase kohtumise põllumajandusministeeriumi ja PRIA vahel kokku.

„Selge on see, et toetuste maht või taotluste maht, mis meil PRIAs järgmine aasta tuleb läbi jahvatada, kasvab. Seejuures eelarve ei suurene üldse. Tuleb sama raha eest teha natuke rohkem tööd ja välja mõelda, kuidas seda võimalikult efektiivselt teha nii, et kvaliteet ei kannataks,“ ütles Linnamäe.

Kohtumisel seni kajastamata kokkuleppeid ei sõlmitud ning tõdeti, et järgmisel aastal sektorisse minev toetuste maht küll suureneb, kuid nagu minister varem on öelnud nn top-up väheneb, nentis Linnamäe.

Kohtumisel rääkis põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder ministeeriumi ja haldusala plaanidest järgmisel aastal. Tutvustati PRIA klientidele arengukava, arutati liiderprogrammi rakendamist ning räägiti teenindusprotsessidest.

Uusi või lisanduvaid ülesandeid tuleval aastal PRIAle ei tule, pigem suunatakse tähelepanu võimalikult efektiivsele tegutsemisele. „Ei ole ju saladus, et valitsussektori eelarve on kokku tõmmatud. Arutasime kuidas hakkama saada,“ lisas Linnamäe lühidalt.

„PRIA on kaheksa tegevusaasta jooksul Eesti maaellu välja maksnud enam kui 10 miljardit krooni. Praeguseks kujunenud majandusolukord seab PRIA-le veelgi kõrgemad nõudmised Eesti maaelu arendamisele,“ kommenteeris põllumajandusminister omapoolset sõnumit PRIA-le ja PRIA nõukojale pressiteates.

„On oluline, et PRIA teeninduskvaliteet ja töötajate kompetents tõuseks ühtlaselt kõrgeks kogu Eestis, nii Tartu keskuses kui maakondlikes esindustes,“ täiendas ministrit PRIA kliendinõukoja esinaine Merle Adams.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

DOTNUVA BALTIC AS otsib SEEMNETE MÜÜGIJUHTI

DOTNUVA BALTIC AS

21. jaanuar 2019

Uudised