Trigon plaanib Gruusiasse investeerida

Trigon Capital on huvitatud otseinvesteeringutest Gruusia põllumajandusse, energiasektorisse ja kinnisvarasse.

Aprilli lõpus kohtus Trigon Capitali juht Joakim Helenius Gruusia rahandusministri Nodar Khaduriga, kellega arutati investeerimisvõimalusi Gruusias. Minister tutvustas ettevõttele Gruusia majanduse arenguid, rääkides muuhulgas maksu- ja tolliseadusandlusest ning valitsuse programmidest põllumajandussektoris. Samuti tutvustas Khaduri, milliseid samme on Gruusia valitsus teinud, et julgustada ja abistada välisinvestoreid.

„See kohtumine tõestas taas, et Gruusia uue valitsuse majanduspoliitika on investoritele atraktiivne,“ ütles Khaduri. „Nad usaldavad riigi valitsust ning on valmis korralikult investeerima reaalmajandusse, sealhulgas põllumajandusse ja väärtpaberituru arendamisse,“ sõnas minister.

Helenius märkis, et Trigoni jaoks on hetkel kõige olulisemad põllumajandus ja hüdroenergia. „Me usume, et Gruusias on nendesse valdkondadesse investeerimiseks head tingimused. Meie visiidi eesmärk on õppida tundma sealseid nüansse. Loodetavasti saame tulevikus Gruusias kindlaid projekte ellu viia,“ lausus Helenius.

Trendi andmetel on Trigon Capital Ida-Euroopa suurim põllumajandusinvestor. Firma esindajad käisid Gruusias sealse riikliku investeerimisagentuuri kutsel.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

DOTNUVA BALTIC AS otsib SEEMNETE MÜÜGIJUHTI

DOTNUVA BALTIC AS

21. jaanuar 2019

Uudised