Arke Lihatööstus avas uue tootmishoone

Arke Lihatööstus AS avas Põlgaste tsehhi uue tootmishoone. Ehituse maksumus koos projekteerimise ja uue alajaamaga oli ca 6,0 milj. eurot.

Ehituse maksumus koos projekteerimise ja uue alajaamaga oli ca 6,0 milj. eurot. PRIA poolne toetus Eesti Maaelu Arengukava meetme 1.6 raames on 1 682 672 eurot. Ülejäänud osa ehitusest valmis SEB laenu ja omavahendite kaasabil.

Hoone projekteeris ROK-Projekt OÜ, peatöövõtja oli Vilcon Ehitus OÜ, tapaosakonna tehnoloogia projekteeriti ja ehitati Veikand AS koostööpartneri  UAB Levosa poolt, ehitusjärelvalvet teostas Tõnu Jõgi Inseneribüroo.

Vaata fotosid:

 

Alates tootmishoone ehituse algusest 2012.a. märtsist on Arke Lihatööstuse töötajate arv kasvanud 85 töötajalt tänaseks 105 töötajani ehk siis tänu investeeringule on juurde tekkinud 20 töökohta. 

Arke Lihatööstus AS on kodumaisel kapitalil põhinev lihatööstus, millel täitus käesoleva aasta märtsis 20. -nes tegevusaasta. Arke Lihatööstus AS põhitegevusalaks on liha ja lihatoodete tootmine, k.a. tapamaja tegevus. Ettevõte kasutab kaubamärki KARNI.

Arke Lihatööstuse 2012.a. käive oli 7,7 milj. eurot, 2013.a. käibeks planeeritakse ca 9, 0 milj. eurot.

Galerii

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

DOTNUVA BALTIC AS otsib SEEMNETE MÜÜGIJUHTI

DOTNUVA BALTIC AS

21. jaanuar 2019

Uudised