Kündmise MMi esimese võistluspäeva tulemused

61. künni maailmameistrivõistluse esimese võistluspäeva tulemused on selgunud. Esimesel võistluspäeval künti kõrrepõldu.

Tavaatrade klassis sai esimese koha Prantsusmaa, teiseks jäi Iiri ja kolmas oli Ðotimaa. Eesti saavutas 18. koha, meist ühe koha tahapoole jäid soomlased. Indrek Zelinski koht oli tore saavutus, sest eespool olid kõik tugevad künnimaad kogenud võistluskündjatega. Indreku sõnul läks tal algusvagu veidi paigast ära  aga mida edasi, seda ühtlasemaks künd läks.

Pöördatrade klassis oli esimene eilse võistluspäeva järel Ðveits, teine Ðotimaa ja kolmas Iiri. Eesti koht oli 23.

Kui Jüri Lai on olnud ikka 10.-15. koha vahel oma tulemustega, siis sel korral nii hästi ei läinud. Samas kui vaadata punktide summasid, siis mõlemal mehel on kuni nende kohtadeni suht ühtlane keskmine tase ja punktide vahed väikesed. Lõpptulemus on aga ikkagi 2 päeva keskmine.

Vaata esimese võistluspäeva protokolli SIIT .

Loodame rohumaast oma meestele paremaid kohti!

 

 

61. Künni maailmameistrivõistlused toimuvad 5.- 6.septembril Bordeaux linna lähedal

Prantsusmaal. Eestit esindavad sel Euroopa suurimal põllumajanduslikul väliüritusel Indrek Zilensk ja Jüri Lai. Jüri Lai kasutab uut John Deere traktorit ja Indrek Zilensk Olustvere TMK Belarus’i traktorit ning mõlemad kasutavad Kverneland´i firma atra.

Galerii

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

DOTNUVA BALTIC AS otsib SEEMNETE MÜÜGIJUHTI

DOTNUVA BALTIC AS

21. jaanuar 2019

Uudised