Oilseeds Agrot hakkas juhtima Priit Randpõld

Oilseeds Agro uue juhina on nüüdsest ametis Priit Randpõld.  Priit on õppinud metsandust aga alates 1991. aastast peab ta tuntud teraviljatalu P.R. Maaviljeluse OÜ. 

Priidu pere elab viiendat põlve oma esivanemate kodus, mis 1991. aastal alustas tööd teraviljataluna. Nüüdseks on sellest välja kasvanud tuntud ettevõte P.R. Maaviljeluse OÜ.

Priit Randpõllu sõnul ei ole tal plaanis suuri muudatusi teha. „Oilseeds Agro jätkab head põllumajandustava järgides teraviljakasvatusega. Valmistume kevadkülviks, sätime masinaid ning vaatame plaane üle,“ sõnas Randpõld. „Mure on taliviljade pärast. Kui soojad kevadilmad jätkuvad, siis on taimed varsti toitainete puuduses. Praegu kehtiva korra kohaselt võib väetamisega alustada aga alles 1. aprillist.“

Oilseeds grupp tänab senist Oilseeds Agro juhti Urmas Nurmsalu, kelle eestvedamisel edenes ettevõtte põllumajandustegevus märgatavalt ja saavutati ridamisi silmapaistvaid tulemusi Viljelusvõistlustel. Urmas Nurmsalu oli Oilseeds Agro tegevjuhina ametis aastatel 2010-2015.

Edu uuele Oilseeds Agro juhile!

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

DOTNUVA BALTIC AS otsib SEEMNETE MÜÜGIJUHTI

DOTNUVA BALTIC AS

21. jaanuar 2019

Uudised