Maa-ameti peadirektoril uus asetäitja geomaatika valdkonnas

Maa-ameti peadirektori asetäitjaks geomaatika vald
Maa-ameti peadirektoril uus asetäitja geomaatika valdkonnas

Maa-ameti peadirektori asetäitjana geomaatika valdkonnas asub alates 20. veebruarist ametisse Artu Ellmann.

Peadirektori asetäitja leidmiseks korraldatud konkursil said valiku tegemisel määravaks kandidaadi väga põhjalikud ja laiaulatuslikud erialased teadmised, rahvusvaheliselt tunnustatud tegevus ja varasem töökogemus Maa-ametis.

Artu Ellmann on 1996-2001 töötanud Maa-ametis nii büroo kui osakonna juhina. 2000ndatel aastatel tegeles Ellmann geodeesia alase teadustööga Stockholmi Kuninglikus Tehnikaülikoolis, New Brunswicki Ülikoolis Kanadas ning Tallinna Tehnikaülikoolis.

Alates 2006. aastast tegutseb Artu Ellmann Tallinna Tehnikaülikooli geodeesia õppetooli professori ja alates 2008. aastast ka geodeesia õppetooli juhatajana.

Ellmann on avaldanud üle kahesaja teadus- ja populaarteadusliku publikatsiooni, sh. ka kõrgkooliõpikuid ning viinud läbi mitmeid erialaseid rahvusvahelisi koolitusi.

Artu Ellmann on lõpetanud Moskva Riikliku Geodeesia ja Kartograafia Ülikooli geodeesiainseneri erialal cum laude ning kaitsnud füüsikalise geodeesia alal doktorikraadi Stockholmi Kuninglikus Tehnikaülikoolis.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

DOTNUVA BALTIC AS otsib SEEMNETE MÜÜGIJUHTI

DOTNUVA BALTIC AS

21. jaanuar 2019

Uudised