Teraviljamüüja esimese tegevusaasta käive 12 miljonit

Teraviljamüüja esimese tegevusaasta käive 12 miljo
Teraviljamüüja esimese tegevusaasta käive 12 miljonit

Teraviljamüüja Agro-Region Tradingu müügitulu ulatus esimesel tegevusaastal 12 miljoni euroni, ärkasum oli aga üle 300 000 euro.

Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et hulgikaubandusega tegeleva Agro-Region Trading OÜ käive ulatus 2016. aastal 12,07 miljoni euroni. Ärikasum oli 306 661 eurot.

2016. aasta oli ettevõtte jaoks esimene tegevusaasta. Ühtegi töötajad ei ole veel palgatud.

Ettevõtte põhitegevuseks on Ukrainas toodetud teravilja hankimine ning rahvusvaheline turustamine. Kaubeldavate toodete hulka kuuluvad mais, soja ja nisu. Kliendibaas koosneb peamiselt rahvusvahelistest hulgiettevõtetest. Agro-Region Trading OÜ eesmärgiks on ettevõtluse arendamine Balti turul, varustades seda Ukrainast hangitud põllumajandusliku toormega, kirjutas ettevõte oma tegevusaruandes.

Viimase paari aasta suurte saakide ning suurte turgude (sh Hiina) vähenenud nõudluse tõttu jäid 2016. aastal ülemaailmsed teraviljahinnad mitme aasta madalaimale tasemele,“ teatati tegevusaruandes. „Väljavaated teraviljahindadele on tagasihoidlikud, mis tähendab, et on oodata hindade madalale tasemele jäämist ka lähimas tulevikus. Samuti kipuvad olema kasumimarginaalid madalate hindade tõttu negatiivselt mõjutatud.“

Esimesel aastal firmast dividende ei võetud. Põhjalikumalt saab tutvuda firma majandustulemustega Äripäeva infopangas.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

DOTNUVA BALTIC AS otsib SEEMNETE MÜÜGIJUHTI

DOTNUVA BALTIC AS

21. jaanuar 2019

Uudised