BASF alustas innovatiivse Revysol® fungitsiidi tootmist

Margus Saviste juhib Eestis BASFi tegevust
Margus Saviste juhib Eestis BASFi tegevust

BASF on USA-s Missouri osariigis asuvas Hannibali tehases alustanud Revysol® nimelise fungitsiidi tootmist, mis annab põllumeestele üle maailma uue töövahendi tagamaks terved ja haigusevabad põllukultuurid ja saagi, tugevdades ühtlasi ettevõtte positsiooni juhtiva fungitsiidide tootjana.

„Oleme rõõmsad tootmise eduka alguse üle, mis on oluliseks sammuks toomaks see uus ja efektiivne fungitsiid meie siinsete klientideni 2020. aastal,“ sõnas BASF Agricultural Solutions Eesti müügijuht Margus Saviste.

Revysol saab olema üle maailma kättesaadav kohandatud koostisega, võimaldades kaitsta saaki erinevates kasvutingimustes. Selle patenteeritud toimeaine loodi vastavuses kõrge tasemega regulatiivstandarditega, tagades seejuures suurepärase toime ja sobivuse paljude erinevate põllukultuuridega. BASF on tootmise alustamiseks investeerinud olemasolevasse tootmissüsteemi mitukümmend miljonit eurot.

Revysoli peetakse BASFi uueks hitt-tooteks ning selle müügimahuks prognoositakse üle 1 miljardi euro. BASF on taotlenud Revysoli registreerimist 60 riigis Euroopas, Aasias ja Ameerikas enam kui 40 põllukultuuri jaoks.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised