Autorid: Põllumajandus.ee , põllumajandus.ee • 26. juuli 2017

TeknEst OÜ kutsub SMARTBOW loomade jälgimissüsteemi seminar-infopäevale

TeknEst OÜ kutsub SMARTBOW loomade jälgimissüsteemi seminar-infopäevale
Autor: Smartbow GmbH
TeknEst OÜ korraldab 02. augustil Saaremaal ja 03. augustil Laekveres seminar-infopäevad, kus tutvustatakse veisekasvatajatele SMARTBOW loomade jälgimissüsteemi ja demonstreeritakse, kuidas süsteem praktikas toimib.

Mis on mis? Intelligentne SMARTBOW jälgimissüsteem salvestab loomade aktiivsust ja mäletsemist  ööpäevaringselt ning võimaldab määrata ka looma asukoha farmis.

Innovatiivne kõrvamärk edastab informatsiooni läbi farmi paigaldatud vastuvõtjate lokaalsesse serverisse
Autor: Smartbow GmbH

Innovatiivne kõrvamärk edastab informatsiooni läbi farmi paigaldatud vastuvõtjate lokaalsesse serverisse, kus andmed töödeldakse iseõppivate algoritmide abil. Süsteem teavitab kasutajat automaatselt, kui esineb kõrvalepõikeid looma tavapärasest käitumisest, võimaldades seeläbi varakult tegutseda. Kasutajate teavitamine toimub e-maili või SMS-i teel, mistõttu on võimalik ka farmist eemal olles loomade tegevusega kursis olla.

Kasutajate teavitamine toimub e-maili või SMS-i teel
Autor: Smartbow GmbH

Kolmapäeval 02. augustil 2017 Saaremaal, Kaali Külastuskeskuses, kell 10.00 – 12.00Peale seminari on osalejatel võimalik tutvuda loomade jälgimissüsteemiga Kõljala Põllumajanduslik OÜ Haeska farmisNeljapäeval 03. augustil 2017 Laekveres, Laglepesa söögitares, kell 10.00 – 12.00Peale seminari on osalejatel võimalik tutvuda loomade jälgimissüsteemiga Laekvere PM OÜ lüpsifarmis

Programm:09.45-10.00 Kogunemine ja tervituskohv

10.00-11.30 SMARTBOW loomade jälgimissüsteem. Martin Kasbauer, SMARTBOW GmbH müügijuht

11.30-12.00 Seminari lõpetamine, arutelu, lõunasöök

12.00-13.00 SMARTBOW lahendusega farmi külastusOsalemiseks vajalik eelregistreerimine. Eelregistreerimine e-maili ([email protected]) või telefoni (+372 50 61 500) teel.

SMARTBOW on abiks, kui soovid:

- parandada seemendustulemusi- avastada varakult haigestumisi ja seedehäireid- kiiremini leida looma farmis- tõelist abilist farmiSMARTBOW nutikas jälgimissüsteem võimaldab:

- kindlat inna avastamist- mäletsemise ja tervise jälgimist- lehma asukoha määramist farmis- ööpäevaringset automatiseeritud jälgimistKINDEL INNA AVASTAMINE

Nii lihtne on lühendada poegimisvahemikku. Indlemise avastamine ja õige seemenduse hetk on otsustavateks teguriteks viljakuse puhul. SMARTBOW pakub täiuslikku toetust: 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas. SMARTBOW salvestab loomade aktiivsuse ööpäevaringselt ja teavitab Teid automaatselt, kui loomad indlevad arvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti teel. Te olete alati kursis loomade aretusnäitajatega ja saate seemendusi teostada optimaalselt.

SMARTBOW salvestab loomade aktiivsuse ööpäevaringselt
Autor: Smartbow GmbH

Tulemus:

Kõrgem piimatoodang vähemate töötundidegaAutomaatne jälgimine ööpäevaringseltParimad seemendustulemusedVähenenud seemenduskulutusedLühem poegimisvahemik

MÄLETSEMISE JA TERVISE JÄLGIMINE

Mäletsemine on lehmal oluline tervisliku seisundi näitaja. Kõrvalekalle normaalsest näitab, et teatud loomaga on midagi valesti. Intelligentne SMARTBOW kõrvamärgi andur salvestab minutilise täpsusega looma mäletsemisaja. Ootamatute ja pikemaajaliste muutuste alarmid võimaldavad varakult avastada seedehäireid. Lisaks on võimalik varajases staadiumis avastada ainevahetushaiguseid nagu ketoos või vatsa atsidoos. SMARTBOW võimaldab reageerida õigeaegselt, vältimaks kalleid ravikulusid või karjast väljaminekuid. Mida kiiremini tegutseme, seda kiiremini taastame oma loomade kõrge jõudluse.

Kõrvalekalle normaalsest näitab, et teatud loomaga on midagi valesti
Autor: Smartbow GmbH

Tulemus:

Varajane haigestumiste ja seedehäirete avastamineVähendame ravimite ja prakeerimise kulutusiParem loomade tervisKõrge piimatoodangu kindlustamine

LEHMA ASUKOHT FARMIS

Nii lihtne on leida ühte looma. Mida suurem kari, seda kauem võtab aega looma leidmine. SMARTBOW lõpetab tüütud otsingud. SMARTBOW näitab, kus teie loomad hetkel farmis on. Üks silmapilk arvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti ekraanile näitab täpselt, kus asub lehm, keda on vaja seemendada, tuleb teha muid toiminguid või ei ole käinud lüpsirobotis.

SMARTBOW näitab, kus teie loomad hetkel farmis on
Autor: Smartbow GmbH

Tulemus:

Säästab kallist aegaKiire ja lihtne loomade leidmineSekundkiire lokaliseerimineTõeline töökoormuse vähendaja

 

AUTOMATISEERITUD JÄLGIMISISSÜSTEEM ÖÖPÄEVARINGSELT

Automaatne jälgimine ja sellega ühendatud andmete salvestamine ööpäevaringselt annab teile rohkem aega teha muid töid. Tavapärane kontroll päeval või öösel langeb ära. Süsteem salvestab üksikute loomade ideaalsed liikumised ja registreerib kindlalt iga kõrvalekalde ja muutuse. Stress või terviseprobleem avastatakse varakult ja saate reageerida õigeaegselt.

Iga loomal on oma erinevad liikumisharjumused. Süsteem kohandub iga looma liikumisele ja õpib tajuma kõrvalekaldeid ning teavitab muutustest alarmi teel.

Süsteem kohandub iga looma liikumisele
Autor: Smartbow GmbH

Tulemus:

Varajane avastamine käitumiste muutumiselStressi või haiguse sümptomid on koheselt äratuntavad ja saate kiiresti alustada toimingutegaJõudluse langust välditakse

Informatsioon ja müük:TeknEst OÜ,Luige baas, Luige küla, Kiili vald, 75404 HarjumaaTel 604 6224, mobiil 5061500,www.teknest.eee-post: [email protected]

INTUITIIVNE KASUTAMINE JA ESMAKLASSILINE TEENINDUS

Pole oluline kas saad tehnikaga hästi läbi või oled mistahes arvutite suhtes skeptiliselt meelestatud – lubame, et SMARTBOW kasutamine on lihtsamast lihtsam. Meie kliendid kommenteerivad: “Just nii lihtne peabki üks tarkvara olema.” Meie klienditeenindus vastab hea meelega kõikidele tootega seotud küsimustele. Süsteem on varustatud kaugpääsuga veebitoega, kust saab alati tipptasemel informatsiooni ja tagasisidet.

Autor: Smartbow GmbH
Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616