Autor: Meelika Sander-Sõrmus • 2. oktoober 2016
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Tänavused Eesti künnimeistrid on Jüri Lai ja Raido Kunila

Jüri Lai on taas Eesti meister pöördatrade klassis
30.09. kuni 01.10. toimunud Eesti künnimeistrivõistlused võitsid Jüri Lai Stokker Agri OÜst ja Raido Kunila Dotnuva Baltic ASist.

Tavaatrade meistriklassis oli parim Raido Kunila, talle järgnesid Indrek Zilensk Kesa Agrost, Kaspar Järvala Rodnas OÜst/Kaspar Järvala Künniklubist, Pille-Riin Reinaus Kaspar Järvala Künniklubist ja viiendaks tuli Jorma Unger Tõlvamäe Agrost.

Tavaatrade parim on taas Raido Kunila.

Pöördatrade parim oli Jüri Lai Stokker Agrist, teiseks tuli Priit Puuorg Kaspar Järvala Künniklubist ja kolmanda koha saavutas Indrek Mägi Olustvere TMKst.

Pöördatrade vabaklassi parim oli Mart Raudsepp Väikemetsa talust, teise koha saavutas Bogdan Dorosh Türi Bel-Est OÜst ja kolmandaks tuli Dotnova Baltic’u esindaja Mait Pajo.

Parim noorkündja oli Mark-Hubert Heil, teise koha sai Arko Arras ja kolmanda koha Karl Kihva.Vaata võistluste protokolli.

Liitu Põllumajanduse uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Meelika Sander-SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Jaanus SarapuuReklaami projektijuhtTel: 5166 960