(Sisuturundus) CM: Melit AP hakkas esindama kaubamärki LS Tractor

Kommunaal-, põllumajandus- ja metsatehnikat müüva Melit AP OÜ tootegruppi lisandus kaubamärk LS Tractor, mis on tuntud oma tootlikkuse, mugavuse ja vastupidavuse poolest.

„Mõte hakata klientidele traktoreid pakkuma oli meil juba mõnda aega – otsisime vaid seda õiget marki, mis sobiks nii professionaalidele kui ka väikekasutajatele ning oleks tugevaks argumendiks ka riigihangetel,“ ütleb ettevõtte juht Andres Piir. „Kuna meil on väga suures valikus lisaseadmeid  kommunaal-, põllumajandus- ja metsatehnika vallas, soovisime täiskomplekti pakkumiseks leida oma tooteportfelli ka traktorite osas tuntud kaubamärk.“

2005. aastal tegevust alustanud Melit AP esindab lisaks LS Tractorile Farmi Foresti puiduhakkureid, tõstukeid, vintse ja kärusid, Soome tootja Stark kommunaalseadmeid alates lumesahkadest ja teehöövlitest kuni tänavapuhastus- ja kogumisharjadeni. Lisaks müüb Melit AP tänavapuhastusseadmeid Brodd, Tiger’i haaratseid, koppasid ja võsagiljotiine ning kommunaaltraktoreid LM TRAC.

„Oleme seadnud oma sihiks, et ettevõttel oleks tööd ja tegemist aastaringselt – müüme vastavalt aastaaegadele seadmeid nii talvel, kevadel, suvel kui ka sügisel,“ tutvustab Andres Piir. „Lisaks Tallinnas asuvale esindusele plaanime lähiaastatel avada esinduse ka Lõuna-Eestis, et olla oma klientidele lähemal.“

Ta lisab, et Melit AP müügist umbes pool jääb Eestisse ning samapalju müüakse edasi Läti, Leedu, Venemaa ja Valgevene diileritele. Kuna tegemist on profitehnikaga, on valdav enamik ettevõtte klientidest ettevõtte ja avaliku sektori asutused.

Melit AP OÜ pakutavate seadmetega saab tutvuda nii ettevõtte esinduses Tallinnas Lasnamäel kui ka 24.-26. aprillini 2014 Tartu messikeskuses toimuval Maamessil.

Küsi lisainfot: MELIT AP OÜ, Punane 6-324, Tallinn, tel/fax: 6384 336, mob: 555 46 297, www.melit.ee , info@melit.ee, www.facebook.com/www.melit.ee

 

 

 

Vaata tooteid tutvustavaid videosid:

LS U50 + STARK NL2400L 

FARMI 260 HFC - FARMI 4067 [Wood Chipper and Crane]

Valtra N142D + STARK Avoharja / Rotary broom / Sopvals

 

 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised