Autor: Põllumajandus.ee • 18. mai 2020

Kvaliteetsed ja lekkekindlad SWIMER kütusetanklad

Paljud põllumajandustootjad, ja ka muud valdkonnad, vajavad masinate ja erinevate tootmisseadmete pideva töö tagamiseks igal aastal suures koguses kütust. Kõige ajasäästlikum on hoiustada seda lokaalselt kohapealses kütusetanklas, mis tagab kütuse mugava ladustamis- ja jaotamislahenduse ning olulise efektiivsuse vastavates protsessides.
Mahutid toodetakse Poolas.
Foto: SWIMER

Kvaliteetne ja vastupidav kattematerjal

Laia tootevalikuga, Poola suurim vedelike mahutite tootja SWIMER pakub erineva mahutavusega diislikütuse, väetiste, AdBlue ja vee ladustamise ja sisemise jaotamise lahendusi. Mahutid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga puhtast polüetüleenplastikust (Dow Chemicals, LyondellBasell), mis ei tuhmu, ega korrodeeru, on ilmastiku- ja UV-kiirguse kindlad, vastupidavad mehaanilistele ja keemilistele kahjustustele ning kergesti hooldatavad.

Kvaliteetsed ja lekkekindlad SWIMER kütusetanklad.
Foto: SWIMER

Lekkekindel

Pöörleva valamise käigus toodetaval paagil puuduvad keevisõmblused ja vuugid, mistõttu on ta ka vastupidavam välisteguritele. Topeltseina konstruktsioon (paak mahutis) välistab kütuselekked (lekkiv kütus kogutakse välimise ja sisemise mahuti vahele) ning tagab keskkonnaohutuse. Seejuures vastavad kõik SWIMER mahutid Euroopa Liidu masinadirektiivi 2006/42 / EÜ nõuetele ning nende ohutust kontrollib Poola Tehnilise Järelvalve Amet (UDT).

Rikkalik põhivarustus

SWIMER mahutite põhivarustusse kuuluvad lekkekindel jaotuskapp koos ustega, 2 täitekaela VK50 Euro pistikutega, elektrooniline ületäitmissüsteem (vedeliku annuse jälgimissüsteem), 600 mm kontrollluuk sisepaagis, lekkeanduriga ultraheli taseme indikaator, tagasivooluklapi ja võrgusilmafiltriga imitoru, Panther pump (230 V; max 72 l/min), avariilüliti, kütusefilter (10 mikronit), FMT digitaalse rootori voolumõõtur (+/- 0,5%; 2-100 l/min), 6 m pikkune jaotusvoolik ning automaatne otsik koos käepidemega.

Swimer Tank Exclusive.
Foto: SWIMER

Vaata ka videot SWIMERi mahtutitest.

Turvaline ja mugav kasutada

SWIMER plastmahutid on kerged ning ei vaja paigaldamiseks spetsiaalset aluspinda, mistõttu sobivad nad igasugusele tugevale siledale pinnale. Tanklate erinevate seadmete ja andurite valik komplekteeritakse lähtuvalt kliendi vajadustest. Seejuures on võimalik luua ühtne süsteem ka mitmest mahutist kokku, nt hoida ühes talvist ja teises suvist kütust. Turvalisuse tagamiseks on tankimisseadmete (jaotuskabiini) uks lukustatav ning võimalik on lisada ka GSM jälgimisseade.

ECO-Line ja Tank seeria

SWIMER kütusemahutite valikus on nii ECO-Line kui ka Tank mudelid. Kompaktses ECO-Line seerias on kütusetanklad mahutavusega 1500, 2500 ja 5000 liitrit. Need sobivad hästi minikütusejaamades kasutamiseks. SWIMER Tank seeriasse kuuluvad kütusetanklad mahutavusega 2500, 3500, 5000, 7500, 9500 ja 10000 liitrit. Tank seeria suure mahutavusega mahutid sobivad eelkõige põllumajandus-, transpordi- ja ehitusettevõtetele.

ECO-Line seeria.
Foto: SWIMER

10-aastane tehasegarantii

SWIMER toodete kvaliteedi kohta annab kinnituse ka tehasepoolne 10-aastane lekkekindlusgarantii ning teistele mahuti komponentidele, nagu pumbad, mõõdikud ja ühendused, antav 2-aastane tehasegarantii. Rohkem infot leiad Dotnuva Baltic ASi kodulehelt.

Liitu Põllumajanduse uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Põllumajanduse uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Meelika Sander-SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Jaanus SarapuuReklaami projektijuhtTel: 5166 960