• 02.10.08, 10:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Veterinaaramet hoiatab ohtliku lammaste haiguse eest

Veterinaar- ja toiduamet hoiatab lammaste ebaseaduslikult riiki toomise eest, kuna Euroopas levib lammaste katarraalne palavik.
Lammaste katarraalne palavik on viiruslik haigus, mis loomalt loomale ei levi, kuid levib putukate kaudu, kirjutas Meie Maa. Haigestunud loomadest võib 10–15% surra, kuid haigust ei iseloomusta tegelikult suur haigestumine või loomade suremus.
Tänaseks on Rootsi veterinaarteenistus teatanud, et haigus on jõudnud juba Rootsi lõunaregioonidesse.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.06.25, 13:37
A.Tammel AS alustas FARESIN elektriliste ja tava-teleskooplaadurite maaletoomist
Faresin Industries S.p.A., mille peakontor asub Breganzes (VI), projekteerib, toodab ja turustab loomakasvatussektori söödamiksereid ning neile vajalikku ratsioonianalüüsi tarkvara, samuti põllumajandus-, tööstus- ja ehitusrakenduste teleskoopkäitlejaid. Praeguse presidendi Sante Faresini poolt 1973. aastal asutatud ettevõte ühendab tugeva perejuhtimise traditsiooni rahvusvahelise kontserni dünaamilisusega, mis tegutseb ülemaailmselt laialdase tütarettevõtete, edasimüüjate ja edasimüüjate võrgustiku kaudu. 2023. aastal tähistas ettevõte oma 50. juubelit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele