Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ungari võitleb maaspekulantidega
Ungari valitsus plaanib keelata välismaalastel ja pankadel Ungaris maa ostmise, et lõpetada kaks aastakümmet kestnud maahindade spekulatsioon, ütles peaminister Viktor Orbani administratsiooniülem Janoz Lazar.
Ungari paneb püsti põllumajanduspanga, kuna pangad ei soovi seda sektorit finantseerida, vahendab Bloomberg.
Taimede toitumises loeb iga detail – alates mullastiku tasakaalust kuni väetamisõige koguse ja parima ajastuseni. Polar® Fast N 15.5 on eriline lämmastikväetis, mis tagab kiire ja efektiivse toitainete omastamise ning aitab tõsta teravilja saagikust ja saagikvaliteeti, parandades terade proteiinisisaldust.