Autor: Meelika Sander-Sõrmus • 13. jaanuar 2014
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Põllumajandusamet tuletab meelde: esita tuulekaera tõrjekava

Maakasutajad, kelle kasutataval põllul esineb tuulekaer ja kes teatasid sellest Põllumajandusametile 2012. aasta jooksul, peavad esitama hiljemalt 1. veebruariks 2014. Põllumajandusametile tuulekaera tõrjekava.

Maakasutajad, kelle kinnitatud tuulekaera tõrjekava lõppes 2012. aastal ja kelle põldudel esineb veel tuulekaera, peavad esitama hiljemalt 1. veebruariks 2014. aastal Põllumajandusametile uue tuulekaera tõrjekava muudatuse järgnevaks viieks aastaks.

Maakasutjad, kelle põllumassiivil ei esine tuulekaera, saavad esitada põllumassiivi tuulekaeravabaks tunnistamise taotluse 1. jaanuarist kuni 31. maini 2014. aastal.

Tuulekaera tõrjekava ja põllumassiivi tuulekaeravabaks tunnistamise taotluse soovituslikud vormid leiate Põllumajandusameti kodulehelt

Lisainformatsiooni saate Põllumajandusameti maakonna keskustest või seemnete osakonnast: Virve Straume, tel. 6712635, e-mail: [email protected]

 

Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Meelika Sander-SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751