Autor: Meelika Sander-Sõrmus • 22. aprill 2015
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

EKJA juhatusse valiti advokaadibüroo GLIMSTEDT vandeadvokaat Mirjam Vili

Täna, 22. aprillil 2015 toimus Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsiooni (EKJA) üldkoosolek, kus uueks juhatuse liikmeks valiti advokaadibüroo GLIMSTEDT vandeadvokaat Mirjam Vili, kes asub ametisse Tea Nõmmanni asemel. Ülejäänud juhatus jätkab samas koosseisus.

„Meie advokaadibüroo on olnud EKJA tegevliige juba 2013. aastast ning koostöö on olnud aktiivne ja tõhus. Juhatuse liikmeks valimine on suur au ja tunnustus tehtud tööle. Minu eesmärk juhatuse liikmena on arendada edasist koostööd EKJA liikmete vahel, edendada keskkonnaalast tegevust ning algatada uusi koostööprojekte,“ sõnas vastne EKJA juhatuse liige ning advokaadibüroo GLIMSTEDT vandeadvokaat Mirjam Vili.

Juhatus jätkab koosseisus Jana Kelus (EKJA juhatuse esimees), Ellen Kaasik (EKJA juhatuse aseesimees) ning juhatuse liikmed Harri Moora, Kai Peet, Siret Sõmer, Kalle Kikas, Tõnis Meriste, Olavi Tammemäe ja Mirjam Vili.

Advokaadibüroo GLIMSTEDT on üks Baltikumi juhtivaid täisteenust pakkuvaid advokaadibüroosid, kus töötab kokku üle 250 juristi-advokaadi Tallinnas, Riias, Vilniuses, Minskis ja erinevates linnades Rootsis.

Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsioon (EKJA) on 21. aprillil 2003. aastal loodud vabatahtliku liikmeksoleku alusel tegutsev mittetulunduslik organisatsioon, mis koondab ettevõtteid, organisatsioone ja üksikisikuid ettevõtlusega seotud keskkonnaalase tegevuse edendamiseks ning esindab oma liikmete huve keskkonnaküsimuste lahendamisel.

 

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616