Mai lõpus Nasdaq First Northi alternatiivturule tulnud Võrumaa joogitootja Linda Nektar sai PRIA-lt 167 000 eurot toetust.
Põllumajanduse registrite ja informatsiooni amet (PRIA) andis Linda Nektarile toetust infotehnoloogiliste seadmete ostuks, paigalduseks ja seadistuseks. Ettevõtte teatel aitab see vähendada investeeringutega seotud kulusid.
Võrumaal Kobela alevikus tegutsev 11 töötajaga Linda Nektar toodab toorveini ja aroome ning on järgmiste aastate põhifookuse seadnud investeeringutele, millega alustati juba tänavu.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui plaanid oma aeda uut muru rajada, ei ole august ega varasügis sugugi hilja – pigem vastupidi. Augusti keskpaik pakub murukülviks just sobivaid tingimusi: muld on veel soe, niiskust jagub ning enne külmade saabumist on piisavalt aega, et muru saaks juurduda. Sügisel rajatud muru tärkab kevadel kiiremini ja tugevamana, pakkudes eelise varasemas arengus.