Jaga lugu:

Eesti Viljasalv ja Novalogic said valmis uue viljalao

Eesti Viljasalv ja Novalogic said valmis uue viljalao  Foto: Novalogic OÜ

Eesti Viljasalve ja Novalogic OÜ klientidel on nüüd võimalus tuua oma vilja Jõgeva laienenud viljaterminali.

Novalogicu juhi Marek Linnutaja sõnul sai uus laopind valmis nädalapäevad tagasi ja nüüd on juba ka esimesed viljakoormad sees.

„Jõgeva terminali laiendamiseks oli väga lihtne põhjus – Kesk-Eesti piirkonnas pole siiani olnud ühtegi kvaliteetset ladustamiseteenust pakkuvat ettevõtet. Sellist mis suudaks pakkuda erineva suurusega pindasid erinevatele kultuuridele ning kaasaegset kiiret labori teenust. Kui siia juurde lisada lisaks veel oma territooriumil olev raudtee haru, millelt saab maha laadida nii puisteviljasid kui ka BB väetiseid ning pakkuda viimastele katuse alust ladustamist, siis usume et logistiliselt sobivas kohas olev ladu leiab kasutamist. Pealegi – viljade pinnad ja saagid peaksid 5-10 aasta jooksul kasvama, seega usume et kvaliteetsetest ladudest tuleb juba lähiajal puudus,“ selgitas Linnutaja. Ta lisas, et siiani oli Eesti Viljasalve ladudes pinda arvestuslikult kuni 15 000 tonni nisu ladustamiseks. „Sellele lisandub nüüd juurde veel ligi 20 000 tonni mahtu. Ehk igati arvestatav kogus.“

Klientide puuduse üle Linnutaja ei kurda - mahud kasvavad.  Foto: Meelika Sander-Sõrmus

Klientide puuduse üle Novalogic ei kurda, pigem lähevad mahud iga aastaga suuremaks. „Novalogicu kliendibaas kasvab rahulikult aga kindlalt. Otsime põllumehi, kes hindavad sõnapidamist ning mõlemapoolset usaldust ning kes soovivad meiega koostööd teha. Sellel aastal saavad põllumehed vilja tuua nii Jõgevale kui Muugale, järgmisel aastal saab taas näha kuhu oma „teraviku“ suuname,“ rääkis Linnutaja.

Novalogic ja Eesti Viljasalv

Keeruline teravilja-aasta.

Eesti Viljasalv ja Novalogic said valmis uue viljalao  Foto: Meelika Sander-Sõrmus
Jaga lugu:
PÕLLUMAJANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad põllumajanduse uudised igal nädalal enda postkasti.

Pollumajandus.ee toetajad:

Enimloetud
Meelika Sander-Sõrmus
Meelika Sander-Sõrmuspollumajandus.ee juhtTel: 555 33 789meelika@pollumajandus.ee
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150Ana.Madismae@aripaev.ee