10. juulini saab osa metsauuendusse investeeritud rahast tagasi küsida

Küsi toetust metsarajamistöödele.
Küsi toetust metsarajamistöödele.

Kevadel metsauuendusega tegelenud metsaomanikel on võimalik tehtud tööde eest toetust küsida. Erametsakeskus võtab taotlusi vastu kuni 10. juulini.

Toetatakse metsataimede soetamist ja istutamist, maapinna ettevalmistamist ning kuni 3-aastase metsauuenduse hooldamist. Tööd peavad olema tehtud enne taotluse esitamist samal aastal. Maapinna ettevalmistamise puhul võib toetust küsida ka mullu tehtud tööde eest. Toetust saab küsida metsamaale, mille kohta on metsaregistris olemas kehtivad inventeerimisandmed.

Erametsakeskusele saab metsa uuendamise toetuse taotluse esitada elektrooniliselt e-PRIA portaalis või metsaühistu kaudu. Küsides toetust läbi metsaühistu on toetuse määrad metsaomanikule kaks korda kõrgemad.

Riigi poolt rahastatava metsa uuendamise toetuse I vooru eelarve on 750 tuhat eurot. Aasta lõpus toimuva teise vooru tähtaeg ja eelarve kuulutatakse välja suve keskpaigas.

Lisainfot metsatoetuste taotlemise tingimuste kohta ning kohalike metsaühistute kontaktid leiab erametsaportaalist www.eramets.ee.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

LAANEKURU OÜ otsib sihikindlat TEGEVJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

15. aprill 2019

Uudised