Autor: Põllumajandus.ee • 4. oktoober 2019

Alates tänasest saab registreeruda põllumajanduse EPA2019 seminaridele

EPA2019 seminarid.
Foto: EPA mess
31. oktoobril ja 1. novembril toimub Tartus Eesti Rahva Muuseumis Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja korraldatav esimene EPA – Eesti põllumajanduse aastanäitus 2019, mis toob kaheks päevaks Tartusse sektori tipptegijad. EPA messi eripära on see, et lisaks n-ö klassikalisele messile pakume EPA külastajatele ka mitmekesist seminariprogrammi. Alates tänasest saavad soovijad end registreerida ligi 50-le erinevale seminarile ja konverentsile.

„EPA seminariprogrammist leiab mitmekesise valiku teemasid, kõnelejateks on nii Eesti kui teiste riikide lektorid. Näituse korraldajate põhimõtteks on, et selle suursündmuse loovad sektoris tegutsevad ettevõtjad ise vastavalt oma vajadustele ja ootustele, seega põnevaid ja vajalikke teemasid jagub,“ selgitab Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse esimees Roomet Sõrmus.

Anna oma osalemissoovist teada!

Huvilised saavad end alates tänasest suuremale osale seminaridest kirja panna SIIN.

Seda tasub teha kohe, sest vaatamata eripalgelisele programmile on kohtade arv konkreetsetel seminaridel siiski piiratud.

Sõrmuse sõnul on EPA2019 korraldamine sujunud hästi ja tänaseks on näitusel enda tegemisi tutvustamas ligi 80 ettevõtet ja organisatsiooni, nende hulgas sektori juhtivad masina- ja söödafirmad, pangad, erialaorganisatsioonid ja teised ettevõtted. Ettevõtted on uue näituse väga hästi vastu võtnud ning osalejatel on elav huvi panustada ka seminariprogrammi.

Näituse unikaalne formaat ja ERMi mitmekülgsete funktsioonidega seminariruumid annavad hea võimaluse erinevate teemade käsitlemiseks ning toodete ja teenuste tutvustamiseks. EPA programmist leiab endale huvitavaid teemasid iga näituse külastaja ettevõtete juhtidest kuni looma- ja taimekasvatuse spetsialistideni. Programmis on muuhulgas ka finantseerimise, tööturu, metsanduse, energia, kütuse, digilahenduste, kindlustuse, põllumajanduspoliitika, kaubanduse jt valdkondade teemad.

EPA programm keskendub eelkõige väga praktilistele lühiseminaridele, mille keskmes on ettevõtja ja tema vajadused. Lisaks 45-minutilistele lühiformaatidele leiab kavast ka põhjalikumaid teemakäsitlusi. Kahe päeva jooksul tutvustatakse põllu- ja biomajanduse trende, uuendusi ning innovaatilisi tehnoloogiaid, mis aitavad ettevõtetel paremini majandada ja leida lahendusi kõige keerulisematele igapäevastele väljakutsetele.

Suurematest sündmustest toimub näituse raames Lamba- ja kitsekasvatajate aastakonverents, Eesti Aiandusliidu poolt korraldatav Aianduse visioonikonverents ning konverents Maheturg 2019.

Liitu Põllumajanduse uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Põllumajanduse uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Meelika Sander-SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Jaanus SarapuuReklaami projektijuhtTel: 5166 960