Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hortes laieneb Lätti

Baltimaade üks suurimaid ja kaasaegsemaid aia-, kodu- ja lemmikloomatarvete kauplusi Hortes avab oma esimese keskuse Lätis.
Hortese aianduskeskus
  • Hortese aianduskeskus
  • Foto: Liis Treimann
Üle 6000 ruutmeetri suuruses aianduskeskuses on müügil üle 15 000 toote ning sellesse investeeriti üle 6,5 miljoni euro.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.04.26, 11:47
Silo kadu ei ole paratamatus: uus tehnoloogia toob kulud kontrolli alla
Loomakasvatuses ei kao raha ainult sööda tootmisega, vaid eelkõige selle säilitamisel. Uus tehnoloogia, kus silo pakitakse kiletorusse, lubab vähendada kadusid kordades ning annab kasvatajale senisest täpsema kontrolli sööda kvaliteedi üle. Lahendust tutvustatakse peagi Maamessil Tartus ja suvel Järva PM põldude demopäeval.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele