Möödunud nädalavahetusel toimus Tartu messikeskuses auto- ja tehnikamess Motoshow, kus seati üles ka “Maamess esitleb” expo-ala, mille eesmärk oli tutvustada uut põllu-, metsa- ja kommunaaltehnikat.

- Motoshow toimus Tartu Näituste messikeskuses 10.-12. septembrini.
- Foto: Sigrid Sõrmus
Maamessi projektijuht Margus Kikkul ütles, et koroonapandeemia jättis messikalendrisse suure tühimiku, mistõttu vähenesid masinamüüjate võimalused tehnika eksponeerimiseks. Seega otsustati pakkuda võimalust rasketehnika esitlemiseks sügisesel auto- ja tehnikamessil Motoshow.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Maisi kasvatamisel Eesti tingimustes on üheks suurimaks väljakutseks lühike vegetatsiooniperiood ja heitlik ilmastik ning seda eriti sügisel. Just seetõttu on väga varajased maisisordid muutunud üha olulisemaks valikuks tootjatele, kes hindavad kindlust, kvaliteeti ja paindlikkust. FAO 110–120 sordid pakuvad võimalust hajutada riske võrreldes hilisemate FAO 160–190 sortidega, mille potentsiaal ei pruugi igal aastal täielikult realiseeruda.