Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja (EPKK) hübriidkonverents „Teraviljafoorum 2021“ toimub 7. detsembril 2021 Tallinnas Hotel Hestia Europa konverentsikeskuses (Paadi 5 Tallinn). Konverentsil on võimalus osaleda nii koha peal kui vaadata veebi teel ülekannet.
EPKK kutsub Teraviljafoorumile
  • Foto: Pixabay
Otseülekanne hotelli konverentsikeskuse Lääne-Euroopa saalist toimub 7. detsembril algusega kell 10.00.
Veebi teel osalemiseks palume ennast kirja panna 5. detsembrini. Kohapeal osalemiseks on vajalik osalemissoov registreerida 3. detsembrini SIIN.
Konverentsil osalemine on tasuta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.06.26, 11:16
Uus väetamisloogika aitab saaki paremini kaitsta
Eesti põllumajanduses on väetamisstrateegiad liikumas üha teadlikuma ja paindlikuma suuna poole. Yara on toonud turule uue väetise YaraMila® NPK 13-5-17, mille eesmärk on mitte ainult parandada saagikust, vaid ka muuta põllumeeste mõtteviisi väetamise ajastuse ja koguste osas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele