Autor: Põllumajandus.ee • 17. november 2022

Põllumajanduse Äriplaan juba järgmisel nädalal - saali on oodata üle 100 inimese!

Järgmisel neljapäeval toimub Tartus V Spa HOTEL konverentsikeskuses juba traditsiooniliseks saanud Põllumajanduse Äriplaan. Seekordne konverents toob lavale üle kümne suurepärase esineja ning meeleolukast konverentsipäevast tuleb osa võtma üle 100 inimese - veel jõuad Sinagi end kirja panna!

Viimased aastad põllumajanduses on olnud tormilised ja keegi ei julge praegu täie kindlusega öelda, mis veel ees ootamas on. Muudatustega kaasaskäimine ja kohanemine on aga üheks majanduse alustalaks ning lahendust vajavaid teemasid jätkub veel koormatäite kaupa. Peagi ootab ees näiteks uue maaelu arengukava rakendumine, mis toob kaasa rea uusi nõudeid, ent samas ka võimalusi.

Kõigi eesolevate muudatuste ja teadmatuse valguses saab nii riigi kui ka põllumajandusettevõtjate ja -ekspertide seisukohti kuulda konverentsil "Põllumajanduse Äriplaan 2023".

Miks osaleda konverentsil „Põllumajanduse Äriplaan 2023“?

- Konverentsil räägib maaeluminister Urmas Kruuse sellest, millised plaanid on sektorile paika pannud riik uue eelarveperioodi valguses;

- Swedbanki põllumajandussektori juht Brit Padjus annab pangapoolse nägemuse majanduse väljavaatele ning tutvustab põllumajandussektori finantseerimise põhimõtteid;

- Saad teada, millised on põllumajandusettevõtjate ootused ja plaanid järgmiseks aastaks, seda kõikide peamiste sektorite esindajate nägemuse läbi;

- Saad osa põnevast aruteluringist, kus arutletakse koos Eesti põllumeestega põllumaa targa efektiivistamise üle;

- Saad teada, kas praegusel ajal üldse tasub ette võtta suuri investeeringuid põllumajandusehitusse;

- Näed, kes on Eesti parimad põllumajandusettevõtted – selgub Äripäeva Põllumajandustootjate TOP.

Päeva modereerib Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja põllumajandusvaldkonna juht ning Põllumajandus.ee looja Meelika Sander-Sõrmus.

Päev tõotab tulla igati meeleolukas ja hariv, mistõttu tasub end kiiresti kirja panna - soodushind lõppeb juba 20. novembril!

Põllumajanduse Äriplaan 2023

Toimumise aeg ja koht: 24. november, V Spa HOTEL konverentsikeskus, Tartu.

Tutvu programmiga ja registreeri SIIN.

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751