• 20.09.24, 16:00

Jahile koos korras dokumentidega

Eestis algab peamine jahihooaeg sügisel. Kindlasti tasub enne jahile minekut üle kontrollida enda jahivarustus ning jahipidamise dokumentide kehtivus. Kui dokumentidega on kõik korras, sujuvad kiiresti ka Keskkonnaameti jahikontrollid.
Kindlasti tasub enne jahile minekut üle kontrollida enda jahivarustus.
  • Kindlasti tasub enne jahile minekut üle kontrollida enda jahivarustus.
  • Foto: Keskkonnaamet
Keskkonnaameti järelevalve arendusbüroo peainspektor Liivi Plumer ütles, et näiteks põdrajahile minnes, peab lisaks kehtivale jahitunnistusele olema suuruluki laskekatse tunnistus, relvaluba ning jahiluba põdra küttimiseks. „Lisaks peab olema tasutud ka jahipidamisõiguse tasu, milleks on 10 eurot. Kui jahile võetakse kaasa jahikoer, peab omanikul olema kaasas koera tõugu tõendav dokument,“ selgitas Plumer.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.06.25, 13:37
A.Tammel AS alustas FARESIN elektriliste ja tava-teleskooplaadurite maaletoomist
Faresin Industries S.p.A., mille peakontor asub Breganzes (VI), projekteerib, toodab ja turustab loomakasvatussektori söödamiksereid ning neile vajalikku ratsioonianalüüsi tarkvara, samuti põllumajandus-, tööstus- ja ehitusrakenduste teleskoopkäitlejaid. Praeguse presidendi Sante Faresini poolt 1973. aastal asutatud ettevõte ühendab tugeva perejuhtimise traditsiooni rahvusvahelise kontserni dünaamilisusega, mis tegutseb ülemaailmselt laialdase tütarettevõtete, edasimüüjate ja edasimüüjate võrgustiku kaudu. 2023. aastal tähistas ettevõte oma 50. juubelit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele