Algavad professionaalsele kasutajale suunatud koolitused taimekaitsetunnistuse saamiseks. Oma teadmisi vastutustundlikust taimekaitsevahendite kasutamisest on oodatud täiendama ka koduaiapidajad.

- Taimekaitsekoolitustele on oodatud ka koduaiapidajad.
- Foto: Pexels
Põllumajandus- ja Toiduamet (PTA) tuletab meelde, et majandus- ja kutsetegevuses tohib taimekaitsevahendeid kasutada ainult vastava koolituse läbinud professionaal, kes omab kehtivat taimekaitsetunnistust. Samuti peab taimekaitsetunnistust omama avalikus kohas tõrjetööde teostaja.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Maamess toimub juba 23.-25. aprillil Tartus
23.-25. aprillil toimub Tartu messikeskuses järjekorras 32. rahvusvaheline Maamess - Baltikumi suurimaid põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse ettevõtteid ja organisatsioone koondavaid sündmusi, kuhu koguneb kolmeks päevaks üle 470 ettevõtte üheksast riigist.