Maaülikooli seminaril arutatakse innovatsiooni üle ringbiomajanduses

Eesti Maaülikoolis toimub täna, 17. oktoobril seminar „Ringbiomajandus ja innovatsioon“, kus tutvustatakse näiteid ringbiomajanduse valdkonna teadlaste ja ettevõtete koostööst.
Maaülikooli seminaril arutatakse innovatsiooni üle ringbiomajanduses.
  • Maaülikooli seminaril arutatakse innovatsiooni üle ringbiomajanduses.
  • Foto: Eesti Maaülikool
Seminar keskendub ringbiomajanduse tegevustele Eestis, teadmussiirdele ja koostööle. Juttu tuleb teaduspõhisest arendusest ja innovatsioonist, aga ka selliste tegevuste rahastamise võimalustest nii ülikooli kui ka ühiskonna vaates.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.05.26, 16:05
Õige väetisevalik aitab parandada vilja kvaliteeti ja proteiinisisaldust
Taimede toitumises loeb iga detail – alates mullastiku tasakaalust kuni väetamisõige koguse ja parima ajastuseni. Põllumehed otsivad tihti lämmastikväetist, mis tagaks kiire ja efektiivse toitainete omastamise ning aitaks tõsta teravilja saagikust ja saagikvaliteeti, parandades terade proteiinisisaldust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele