Reedel, 25. oktoobril toimub toidu tarneahela ettevõtete riskijuhtimise infopäev, mille eesmärk on tugevdada toidu varustuskindlust ja toiduga tagatust Eestis.

- Piima teekond tarbijani saab alguse farmist.
- Foto: Meeli Küttim
Ministeeriumite ühishoones Tamme saalis toimuv infopäev annab põhjaliku ülevaate neist riskidest, mis on viimase aastaga valdkonnas tekkinud ja selgitab, kuidas mõjutavad need riskid ettevõtjaid. Üritusel jagavad teadmisi ja häid tavasid riskijuhtimise valdkonna spetsialistid ja osalejatele antakse soovitusi, kuidas ettevõtted saavad parandada oma suutlikkust tulla toime kriisidega.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti põllumajanduses on väetamisstrateegiad liikumas üha teadlikuma ja paindlikuma suuna poole. Yara on toonud turule uue väetise YaraMila® NPK 13-5-17, mille eesmärk on mitte ainult parandada saagikust, vaid ka muuta põllumeeste mõtteviisi väetamise ajastuse ja koguste osas.