• 05.03.25, 12:45

Trumpi otsused raputavad põllumajandusturgu

USA president Donald Trump kehtestab tollimaksud kõikidele põllumajandustoodetele – kaubandussõda Kanada, Mehhiko ja Hiinaga süveneb.
USA president Donald Trump kehtestab tollimaksud kõikidele põllumajandustoodetele.
  • USA president Donald Trump kehtestab tollimaksud kõikidele põllumajandustoodetele.
  • Foto: Unsplash
USA president Donald Trump teatas sotsiaalmeedia vahendusel, et alates 2. aprillist kehtestatakse tollimaksud kõikidele põllumajandustoodetele. Ta kutsus USA põllumehi üles suurendama tootmist, kuna välismaised põllumajandustooted muutuvad kallimaks. Trump ei täpsustanud, millised tooted täpsemalt mõjutatud on ja kas mõnele neist tehakse erandeid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.03.26, 12:05
Kartulikasvatuse uus reaalsus: resistentsus sunnib põllumehi strateegiat muutma
Kartul on Eesti põllumehe jaoks strateegiline kultuur, ent viimaste aastate ilmastikuolud, taimekaitsepiirangud ja haigustekitajate muutuvad populatsioonid sunnivad kasvatajaid seniseid praktikaid ümber hindama. Veebruari keskel Pajusis toimunud seminar tõi kokku rahvusvahelised eksperdid ja Eesti praktikud, et arutada kartulikasvatuse probleeme lehemädaniku resistentsusest tõhusa umbrohutõrjeni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele