Karjäärimessil saavad tudengid tutvuda oma unistuste praktika- ja töökohtadega

Täna, 20. märtsil kell 11-14 toimub Eesti Maaülikooli spordihoones (Kreutzwaldi 3, Tartu) Karjäärimess, kus ettevõtted ja asutused tutvustavad üliõpilastele praktika- ja töövõimalusi.
Karjäärimessil saavad tudengid tutvuda oma unistuste praktika- ja töökohtadega.
  • Karjäärimessil saavad tudengid tutvuda oma unistuste praktika- ja töökohtadega.
  • Foto: Eesti Maaülikool
Karjäärimessi korraldaja, Eesti Maaülikooli juhtimise ja organisatsioonikäitumise lektor ning karjäärinõustaja Katriin Visnapuu sõnas, et sel aastal on karjäärimessil väga lai ampluaa praktika- ja töökohti võrreldes varasemate aastatega. „Tudengitel on Karjäärimessil võimalus kohtuda oma tulevaste tööandjatega. Pakkumisi on väga erinevates valdkondades, alates veterinaariast ja loomakasvatusest, põllumajandusest, metsakasvatusest, inseneeriast ja tehnikast kuni kinnisvara, analüütika, raamatupidamise, tootearenduse, IT, andmehalduse ja seire või külastuste juhtimiseni,“ tõi Visnapuu näiteid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.04.26, 09:14
Püsirohumaade uuendamine otsekülviga: kas tehnoloogia töötab ja mis määrab edu?
Katse kolme erineva püsikülvikuga
Maaressurss on piiratud ning loomakasvatajad otsivad pidevalt võimalusi põllumajandusliku maa efektiivsemaks kasutamiseks. Aastal 2025 oli Eestis 273 848 ha püsirohumaid, mis valdavalt on sööda tootmise eesmärgil alakasutatud. Silo saagi suurendamiseks püsirohumaadelt on üheks võimaluseks külvata sinna juurde kultuurtaimede seemneid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele