Maaülikooli tudengid noppisid Fusioni disainivõistlusel esikoha

Eelmise nädala lõpus toimus Eesti Maaülikoolis juba kolmandat korda 3D-tootedisaini võistlus, kus kõik tehnika- ja disainihuvilised said oma Fusioni oskused proovile panna.
Žürii hindas parima valikul ennekõike disaini ja modelleerimise meisterlikkust, sh tehnilise teostuse võimalikkust.
  • Žürii hindas parima valikul ennekõike disaini ja modelleerimise meisterlikkust, sh tehnilise teostuse võimalikkust.
  • Foto: Eesti Maaülikool
Võistluspäeva lõpuks pärjati parimateks tootedisaineriteks võistkond TÜS Juunior, kuhu kuulusid Eesti Maaülikooli inseneeriatudengid Hannes Aasavelt, Kristofer Jallai, Marcus Veber ja Mihkel Kullerkupp.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.26, 12:49
Lisatulu süsinikukrediitidest eeldab kindlaid põllupraktikaid
Süsinikupõllumajandus erineb tavapärasest põllumajandusest, kuna keskendub võtetele, mis suurendavad ja säilitavad süsiniku sidumist mullas. Selle eesmärk on kasvatada mulla orgaanilise süsiniku sisaldust ning vähendada või siduda kasvuhoonegaase. Selleks kasutatakse näiteks vahekultuuride kasvatamist ja mullaharimise vähendamist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele