Öökülmad ja sajused ilmad on taimekaitsetööd mitmel pool edasi lükanud. Millest nüüd alustada ja millega ei saa enam oodata? Scandagra Eesti agronoom-nõustaja Kaarel Kallion jagab praktilisi nõuandeid, kuidas keerulise kevade oludes targalt edasi liikuda.

- Talinisu KWS Emil.
- Foto: Kaarel Kallion
Soe aprillikuu algus pani põldudel talikultuurid hoogsalt kasvama, kuid märkimisväärselt külmem aprilli teine pool ja mai algus on taimede kasvu ja arengut aeglustanud. Nii ongi täna päevakorras küsimus: millised tööd on vaja esmajärjekorras põldudel ära teha, sest öökülmad ja heitlikud ning sajused ilmad on tekitanud pritsimistöödes n.ö „suure valli ette“?
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kui õige maatükk satub turule või hooajatöödeks on raha vaja kohe, ei pruugi pank sama tempoga kaasa tulla. Hüpoteeklaen AS-i laenuvaldkonna juhi Andrus Soodla sõnul aitab sellises olukorras sildrahastus – lühiajaline ärilaen, mis annab võimaluse tehing ära teha ja hiljem rahastus rahulikult ümber korraldada.