Eesti Maaülikooli juhtimiskonverentsil „Kahe jalaga maa peal“ toimunud metsa- ja puidutööstuse tuleviku üle aset leidnud arutelul tõdeti, et metsandus vajab otsuseid, mis ei lähtu vaid järgmise kvartali kasumlikkust.
Metsandus vajab vähemalt 100-aastast plaani, tõdeti Maaülikooli konverentsi vestlusringis.
  • Metsandus vajab vähemalt 100-aastast plaani, tõdeti Maaülikooli konverentsi vestlusringis.
  • Foto: Maria Kilk
Maaülikooli juhtimiskonverents tõi kokku valdkonna juhtivad eksperdid, Eesti Maaülikoolist tuule tiibadesse saanud tippjuhid, teadlased, ettevõtjad ja tulevikutegijad, kes jagasid oma juhtimisalaseid kogemusi ning visioone valdkonna arengusuundadest.

Seotud lood

Uudised
  • 03.06.25, 12:15
Ülle Jaakma: biomajandus ja teadmised on Eesti julgeoleku ja kestliku kasvu võti
Eesti Maaülikooli rektor Ülle Jaakma rõhutas juhtimiskonverentsi „Kahe jalaga maa peal“ avasõnades, et põllumajandus, metsandus ja energeetika ei ole pelgalt sektorid, vaid rahva püsimajäämise ja riigi julgeoleku alustalad.
Uudised
  • 03.06.25, 12:00
Galerii: „Kahe jalaga Maa peal“ – vaata hetki Maaülikooli esimeselt juhtimiskonverentsilt
30. mail toimus esimest korda Eesti Maaülikooli juhtimiskonverents „Kahe jalaga Maa peal“. See tõi kokku valdkonna juhtivad eksperdid, Eesti Maaülikoolist tuule tiibadesse saanud tippjuhid, teadlased, ettevõtjad ja tulevikutegijad, kes jagasid oma juhtimisalaseid kogemusi ning visioone valdkonna arengusuundadest.
Uudised
  • 16.04.25, 13:12
Juhtimiskonverents toob maaelu majanduse keskmesse: jalad maas, pilk tulevikus
30. mail toimub Eesti Maaülikoolis juhtimiskonverents „Kahe jalaga Maa peal“, kus fookuses on majanduse kestlikkus läbi toidutootmise, loodusvarade väärindamise ja kohalike ressursside mõistliku kasutamise. Sõna saavad Maaülikooli kõneisikud ja vilistlased.
  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.26, 10:27
Kuni 200 hj traktori rent – paindlik lahendus põllumajandusse, ehitusse ja teehooldusesse
Kuni 200 hj traktori rent on paindlik lahendus ettevõttele, kes vajab töökindlat masinat hooajatöödeks, ehitusobjektile või talviseks lumetõrjeks. Renditraktor kuni 200 hj aitab katta hooajalisi töötippe, ootamatuid lisatöid või asendada ajutiselt rivist välja langenud tehnikat, ja seda ilma suuri investeeringuid tegemata. Baltic Agro masinarent tagab vajaliku traktori ja lisavarustuse just siis, kui töömaht on suurim ning iga töötund on oluline.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele