Piima kokkuostuhindade tõusu, mida talvel ennustati, Saaremaa piimatööstuse juhi Andi Saagpaku arvates tulemas ei ole.
"See ennustus ei pidanud paika ja nüüd, kus toorpiima hulk hakkab tahes-tahtmata kasvama, ei ole hinnatõusu ka tulemas," ütles Saagpakk Oma Saarele.
"Kui varem elasime veel Eesti turuhinna najal, siis nüüd on piimahind ka siseturul langenud äärmiselt madalale," lisas ta.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele