Tsisternautod Paide piimakombinaati piima enam ei too ning pärast järjekordset koondamislainet jääb seal ametisse kümmekond inimest, kes segavad ja pakendavad pulbreid.
OÜ Paide Piim tootmisjuht Kristiina Kibe tunnistas
Järva Teatajale, et järjekordne osa töötajaid on saanud kätte koondamisteate. «Osal inimestel on viimane tööpäev märtsi lõpus ja osal aprilli lõpus,» lisas ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Uksi päris kinni siiski ei panda ja ametisse jääb veel kümmekond inimest, kes koostavad ja pakendavad piimapulbrisegusid. Pulbri tootmine on Paides lõppenud juba kuid tagasi, aasta algusest ei toodeta enam kilepiima ja nüüd ka kõrgkuumutatud piimatooteid.
Seotud lood
Scandagra Eesti AS tegevjuhi Eigo Siimu sõnul on põllumajandusvaldkonna süda koostöö ja vastastikune usaldus. Pärast esimest kümmet kuud ametis tõdeb ta, et sektor on küll keerulises seisus, kuid just nüüd on kõige olulisem seista põllumehe kõrval ja aidata tal raskused üle elada.