Kruuda: jätan Tallinna maha

ASi Tere juhataja Oliver Kruuda, kes lubas sügisel kolida Tallinna piimatööstuse Viljandisse ja Põlvasse, seab uueks tähtajaks veebruari.

Kruuda räägib intervjuus Maalehele, et Tere investeerib pidevalt ajudesse, seadmetesse ning julgetesse ja järjepidevatesse proovimistesse. "Kolimine on aga väga oluline Põlva ja Viljandi tsehhide koormamise poolest ja väga-väga tähtis kulude kokkuhoiuks," lausus Kruuda vastuseks küsimusele, kas ettevõtte jaoks on investeerida tootearendusse või tööstuste kolimisse uude asukohta.

Kruuda toob ühe eduka tootearenduse näitena koorejogurtite sarja LaCrema, mida plaaniti teha esimesel kuul 30 000 kg. "Aga tegime ligi 136 000 kilogrammi, 357 894 topsi ühe kuu jooksul," rääkis Kruuda. "See tähendab, et iga neljas eestimaalane sõi ühe topsi. Nii edukat turuletulemist me ei mäletagi, kuigi jah, on ka varem päris uhkeid tooteid olnud – Kohuke, Emma kreem, Merevaik, pudingud..."

Kruuda lisas, et vahva on see, et uued tooteperekonnad on juba  valmis ja ootamas. "Vaatame aga veel ja otsustame, et kunas on ostja suhtes parim aeg."  

Osale arutelus

  • Kristi Malmberg

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised