Riigikogu keskkonnakomisjon valis oma tänasel istungil komisjoni esimeheks Erki Noole ja aseesimeheks tagasi Karel Rüütli.
Noolt toetas 6 komisjoni liiget ja Rüütlit 5 komisjoni liiget. Vastavalt Riigikogu kodu- ja töökorra seadusele valitakse komisjoni esimehed üheaegselt.
Komisjoni esimeeste erakorraline valimine toimus seoses keskkonnakomisjoni senise esimehe Tõnis Lukase lahkumisega Riigikogust.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele