Veel kuni 17. juunini on võimalik esitada hilinenult pindalatoetuste taotlusi

Arvestama peab aga sel juhul sellega, et nüüd vähendatakse toetuse summat iga hilinenud tööpäeva kohta,  arvestuse aluseks on 22. mai.

Kuni 17. juunini saab ka juba esitatud taotlustele põlde lisada ja pindalasid muuta. Muudatusi võib lisada otse paberil esitatud taotlusele või kui taotlus on esitatud e-PRIAs, siis tuleb esitada portaalis muudatusavaldus. Pärast 17. juunit ei saa taotlusele põlde lisada ega taotletavat pinda suurendada. Lisada saab põlde vaid maa kasutuse näitamiseks. Vajadusel tuleks aegsasti täpsustada juba esitatud andmeid ka igal põllul kasvatatava kultuuri, rohumaade rajamise jm kohta, sest vigaste andmetega taotlus võib hiljem segadust tuua nii taotleja kontrollimisel kui ka toetuste arvestamisel.

Andmed taotluste esitajate, taotletud toetuste ja põllupindade kohta selguvad pärast taotlusvooru lõppu ja taotlust kõigi andmete sisestamist.

Pindalatoetuste taotlejate kohapealseid kontrolle alustab PRIA juulikuus, lisaks kasutatakse kontrollimiseks ortofotosid ning viie piirkonna kohta kaugseire korras jäädvustatud pilte. Administratiivselt kontrollitakse kõiki taotlusi.

 

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised