Maag Lihatööstus muutub Rannarootsi Lihatööstuseks           

Tänasest, 8. jaanuarist, muutub AS Maag Lihatööstuse ärinimi. Edaspidi on ettevõte ärinimeks AS Rannarootsi Lihatööstus.

Ettevõtte tegevjuhi Indrek Puskari sõnul on Rannarootsi ettevõtte peamine kaubamärk ning nime muutmise põhjuseks on soov ühendada tootja nimi kaubamärgi omaga. „Uus ärinimi muudab tarbijale selgemaks ja läbipaistvamaks, kes Rannarootsi viinereid, sardelle ning teisi lihatooteid toodab – milline ettevõte tagab toodete kvaliteedi ja maitse,“ lisas ta. 

Lisaks ärinime muutusele planeerib lihatööstus lähiajal värskendada ka Rannarootsi kaubamärki. Samuti uuendatakse tarbijate mitmete meelistoodete – viinerite, sardellide ja keeduvorstide valikut. „Kevadel on oodata tootevalikus veel mitmeid uuendusi, et tarbijate ootustele vastu tulla,“ sõnas Puskar.

AS Rannarootsi Lihatööstus on üks Eesti juhtivatest lihatööstustest, mille tooteportfelli kuulub enam kui 200 toodet. Ettevõttes töötab 157 oma ala parimat spetsialisti. Rannarootsi Lihatööstus kuulub Eesti kapitalil põhinevasse toiduainete tootmise ja müügiga tegelevasse kontserni Maag Grupp, kuhu kuuluvad ka AS Maag Piimatööstus ja AS Maag Konservitööstus.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised