Margus Lille: eestlastele läheb talukaup väga hästi peale

Täna avati Sõpruse Rimi hüpermarketis juba kaheksas talutoodete müügiala Talu Toidab, kus pakutakse kohalike väiketootjate toidukaupu.

Talutoodete müügiala juhi Margus Lille sõnul on väiketootjate toodang leidnud kindla koha tarbijate ostukorvis. “Tarbijate hulk, kes eelistavad kohalike väiketootjate toidukaupu, aina kasvab ning seda peamiselt väikelaste emade seas. Klientide soovidele ja nõudlusele vastu  tulles oleme tänaseks avanud kaheksa Talu Toidab müügiala, järgmisena avame talutoodete müügiala Magistrali keskuses,“ täiendas Lille. Talu Toidab valikust 60 protsenti on kodumaised mahetooted, ülejäänu aga kohalike väiketootjate toiduained.

Lille sõnul on palava suvepäeva kõige populaarsem mahetoode La Muu ökojäätis.  “Tänaseks oleme viie Talu Toidab müügiala juurde toonud ka La Muu jäätisekülmikud, kust soovijad saavad Eestis toodetud ökojäätist osta. Valikus on mitme erineva maitsega maiused,” kommenteeris Lille. La Muu jäätisekülmikud on lisaks Sõpruse Rimile ka Haabersti, Mustakivi, Ülemiste, Kaubahalli ja Põhja kauplustes.

 

 

Rimi turundus-ja kommunikatsioonijuhi Andrija Lilleoja sõnul avati Sõpruse Rimis täna ka iseteeninduslik puuviljalett. “Uues puuviljaletis saavad soovijad komplekteerida endale sobiva puuviljasalati, mis sobib hästi magustoiduks,“ selgitas Lilleoja. „Sarnane puuviljalett töötab juba mõnda aega ka Norde hüpermarketis  ning kliendid on selle väga soojalt vastu võtnud. Valikus on erinevad puuviljad, pähklid, seemned ja kastmeteks jogurtid.“

 

Galerii

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised