• 20.10.14, 11:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Põllumajandusminister alustas visiiti Moldovasse

Põllumajandusminister Ivari Padar on kuni teisipäeva, 21. oktoobrini koos äridelegatsiooniga visiidil Moldovas. Kohtutakse Moldova põllumajandusministri ja põllumajandussektori esindajatega.
Minister Ivari Padar kohtub visiidi käigus Moldova põllumajandus- ja toidutööstuse minister Vasile Bumacovi ning aseminister Vlad Loghini ja asevälisminister Valeriu Chiveriga. Kõne all on kaubandusküsimused ja vahetatakse kogemusi põllumajandussektori reformimisel. Eesti on viimase aasta jooksul nõustanud Moldova Põllumajandusministeeriumi IT-süsteemide turvalisuse küsimustes.
Lisaks kohtutakse Moldova Kaubandus-Tööstuskoja president Valeriu Lazari ning põllumajandusettevõtete ja –ühenduste esindajatega.
Ministrit saadab visiidil kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron, kaubanduse ja alkoholi turukorralduse büroo juhataja Meeli Lindsaar ja välissuhete osakonna peaspetsialist Galina Jevgrafova. Äridelegatsiooni kuuluvad toidusektori katusorganisatsioonide esindajad ja piima- ning kalaettevõtete esindajad.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.06.25, 13:37
A.Tammel AS alustas FARESIN elektriliste ja tava-teleskooplaadurite maaletoomist
Faresin Industries S.p.A., mille peakontor asub Breganzes (VI), projekteerib, toodab ja turustab loomakasvatussektori söödamiksereid ning neile vajalikku ratsioonianalüüsi tarkvara, samuti põllumajandus-, tööstus- ja ehitusrakenduste teleskoopkäitlejaid. Praeguse presidendi Sante Faresini poolt 1973. aastal asutatud ettevõte ühendab tugeva perejuhtimise traditsiooni rahvusvahelise kontserni dünaamilisusega, mis tegutseb ülemaailmselt laialdase tütarettevõtete, edasimüüjate ja edasimüüjate võrgustiku kaudu. 2023. aastal tähistas ettevõte oma 50. juubelit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele