Politsei- ja Piirivalveamet annab teada, et alates 3. jaanuarist on keelatud ootamatult hapraks muutunud jääkatte tõttu liikumine nii Peipsi, Pihkva kui ka Lämmijärve jääl.
Saabunud plusskraadid ning vihmasajud on muutnud Peipsi, Pihkva ja Lämmijärve jää ohtlikult õhukeseks, mis inimest enam kanda ei suuda. Sellest tulenevalt on alates laupäevast, 3. jaanuarist keelatud minna Peipsi järvistule nii jalgsi kui ka sõiduautoga kuniks jääkate on piisavalt tugev.
Samuti on keelatud minna nii jalgsi kui ka maastikusõidukiga Narva veehoidlale.
Seotud lood
Taimede toitumises loeb iga detail – alates mullastiku tasakaalust kuni väetamisõige koguse ja parima ajastuseni. Polar® Fast N 15.5 on eriline lämmastikväetis, mis tagab kiire ja efektiivse toitainete omastamise ning aitab tõsta teravilja saagikust ja saagikvaliteeti, parandades terade proteiinisisaldust.