Autor: Meelika Sander-Sõrmus • 15. jaanuar 2015
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

KIK korraldab keskkonnaprogrammist taotlejatele 15 infopäeva

Täna algab Võrus toimuva infopäevaga viieteistkümnest üritusest koosnev sari, kus KIKi töötajad tutvustavad huvilistele keskkonnaprogrammist toetuse taotlemise võimalusi ja tingimusi.

„Infopäeval saab tulevane taotleja ülevaate kogu keskkonnaprogrammist ning lisaks oleme igale üritusele valinud ühe fookusteema – kas konkreetse valdkonna, finantseerimise või aruandlusega seonduva,“ ütles KIKi keskkonnaprogrammi üksuse juht Heiko Põdersalu. „Fookusteemade valikul arvestasime varasemalt infopäevadel osalenute ja taotlejate tagasisidega, et sees oleks asjad, millega seoses on enim küsimusi,“ selgitas ta.

Infopäevade ajakava leiab KIKi kodulehelt. Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine ning juhised selleks leiab iga infopäeva kavast.

KIK kuulutas keskkonnaprogrammi 2015. aasta I taotlusvooru välja juba möödunud aasta detsembris ning taotlusi saab esitada läbi elektroonilise infosüsteemi KIKAS kuni 16. veebruarini 2015.

KIKi keskkonnaprogrammist saab toetust taotleda projektidele kümnes valdkonnas: kalanduses, veemajanduses, jäätmekäitluses, looduskaitses, metsanduses, keskkonnakorralduses, merekeskkonnas, maapõues, atmosfääriõhu kaitses ja keskkonnateadlikkuses.

Projekte rahastatakse Eesti riigieelarvesse laekuvatest keskkonnatasudest. Täpsem info taotlemise võimaluste kohta KIKi kodulehelt.

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616