Põllumajandusettevõtete tulemuslikkuse parandamise investeeringutoetus

27. veebruarist 12. märtsini võtab PRIA vastu uue Maaelu arengukava 2014-2020 meetme „Põllumajandusettevõtete tulemuslikkuse parandamise investeeringutoetus“ taotlusi.

Kogu 2014– 2020 programmperioodiks kavandatud eelarve sellele meetmele on 146 miljonit eurot, millest 57 miljonit eurot on kavandatud 2015. aasta kaheks taotlusvooruks. Algavaks esimeseks taotlusvooruks on ette nähtud 27 miljonit eurot.

Kellele on toetus mõeldud, millisteks kulutuseks ning kuidas toimub toetuse taotlemine, selle kohta annavad infot PRIA kodulehekülg, meetme määrus ja seletuskiri .

PRIA kodulehel on ka taotlemiseks vajalikud vormid. Nende täitmise kohta on võimalik lugeda selgitusi nii, et liigute hiirega vormil teksti sees olevatele indeksitele.

Mobiilsete põllutöömasinate ja  -seadmete soetamiseks toetuse taotlemisel tuleb kasutada andmeid võrdlushindade kataloogist ehk nn hinnakataloogist. Sealt on näha ka piirhind ehk abikõlblik netomaksumus, mille ulatuses saab PRIA sellele objektile toetust määrata. Hinnakataloogi saab siseneda ka PRIA kodulehel oleva bänneri kaudu ja sisestatud andmeid vaadata ilma end ID-kaardiga identifitseerimata.
Vaata kataloogi SIIT.

 

 

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised