Stokker Agri OÜ on endiselt ametlik John Deere-i esindaja Eestis

Kuni novembrini lõpuni müüb John Deere tehnikat ja varuosi ning teostab garantiiremonti kõigile kehtiva garantiiga masinatele Stokker Agri OÜ.

Stokker Agri müüb, hooldab ja remondib John Deere, Kuhni, Joskini, Bednari, Spearheadi, Schuitemakeri, McHale, Hawe, Grimme jt. tootjate põllumajandustehnikat Eestis läbi oma kolme teeninduskeskuse Paides, Tartus ja Tallinnas.
Lisaks pakume klientidele diagnostika-, nõustamis-, hooldus- ja remonditeenust läbi Eesti suurima mobiilsete hooldetöökodade võrgustiku. John Deere aia- ja kommunaaltehnikat müüvad ja hooldavad lisaks 13 Stokkeri tööriistakeskust.

30. novembril 2015 lõpeb Stokker Agri ja John Deere vaheline koostööleping. Kuni novembri lõpuni müüb John Deere tehnikat ja varuosi ning teostab garantiiremonti kõigile kehtiva garantiiga masinatele Stokker Agri OÜ
Alates 1. detsembrist lähevad John Deere masinate kehtivad garantiikohustused üle uuele esindajale.

Stokker Agri jätkab oma tegevust Eesti põllumajandustehnika turul ning ka tulevikus jääme pakkuma oma klientidele igakülgset tehnilist tuge kõigi meie poolt müüdud masinate kasutamisel.

Mecro grupp on Eesti kapitalile kuuluv ettevõte, kes tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus. Mecro grupis töötab üle 500 inimese ning grupi konsolideeritud käive oli 2014. aastal veidi alla 100 miljoni euro. Põllumajandustehnika on Mecro Grupi jaoks tööriistade ja seadmete ning ehitusmasinate kõrval üks strateegilisi tootevaldkondi. Meie eesmärk on olla turul hinnatuim koostööpartner kõigis neis valdkondades. Me jätkame aktiivset tööd selle eesmärgi saavutamiseks kogu Baltikumis.

Küsimuste korral palun pöörduge: AS Mecro, Priit Prints, juhatuse liige, priit.prints@mecro.ee, tel 5017304. 

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised