Võimalus liituda väikepõllumajandustootjate kavaga

Perioodil 1.-17. augustini võtab PRIA vastu taotluseid väikepõllumajandustootja toetuskavaga liitumiseks.

Väikepõllumajandustootja (VPT) toetust võib taotleda füüsiline või juriidiline isik või juriidilise isiku staatuseta isikute ühendus, kes on eelnevalt taotlenud taotlusperioodil 7. maist kuni 19. juunini 2015 vähemalt ühte pindala- või loomade põhist otsetoetust ning ta peab kuni kavaga liitumise taotluse esitamiseni täitma nende otsetoetuste nõudeid, mille saamiseks on ta taotluse esitanud.? ?

PRIA on välja arvutanud prognoositavad otsetoetuste ühikumäärad ja saatnud väiketootjate toetuskavaga liitumise kohta käiva teavituskirja ligi 10 200 taotlejale. Teavitati kõiki otsetoetuste taotlejaid, kelle taotletud otsetoetuste kogusumma on kuni 1500 eurot. Infot ühikumäärade ja toetuse kohta leiab PRIA kodulehelt aadressil http://www.pria.ee/et/toetused/valdkond/taimekasvatus/vaikepollumajandustootja_toetus_2015/

Taotlusi on võimalik PRIAle esitada nii paberil maakondlikusse teenindusbüroosse kui e-PRIA pindalatoetuste- või loomatoetuste dokumentide üleslaadimise teenuse kaudu või digiallkirjastatult aadressil info@pria.ee.

 

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised