NATURA 2000 toetustaotluste tähtaeg on juba sel reedel

NATURA 2000 toetustaotluste tähtaeg on juba sel re
NATURA 2000 toetustaotluste tähtaeg on juba sel reedel

Erametsakeskus võtab Natura 2000 erametsamaa toetuse taotlusi vastu kuni 22. aprillini. Toetustaotlusi saab esitada ka hilinenult kuni 17. maini, kuid sel juhul vähendatakse toetuse summat 1% võrra iga hilinenud tööpäeva kohta.

Toetuse taotlemise tingimused leiate erametsaportaalist.  
Toetustaotluse saab kõige kiiremini ja mugavamalt esitada e-PRIAs (epria.pria.ee/epria). Elektroonilise taotluse allkirjastamiseks on vajalikud ID-kaart, ID-kaardi lugeja ja PIN-koodid või Mobiil-ID.

Täpsema juhendi saate SIIT

25. aprillil loosib Erametsakeskus kõikide e-PRIAs kuni 22. aprillini taotluse esitanute vahel välja viis Samsung Galaxy A5 nutitelefoni. Loosimise tingimustega saate tutvuda SIIN

Taotlusi aitavad täita ja esitada metsakonsulendid metsaühistutes üle Eesti, ühistute kontaktid on erametsaportaalis aadressil http://www.eramets.ee/uhiselt-tegutsedes/maakonniti/.

Elektroonilise toetustaotluste täitmisel abistavad ühistud ja Erametsakeskus ka Maamessil. Ootame erametsaomanikke Metsahalli boksis A-30.

Lisainfo: natura@eramets.ee, telefonidel 683 6058, 683 6064 ja postiaadressil Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn. Tehniline tugi e-taotluste täitmisel telefonil 683 6067.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised