Autor: Meelika Sander-Sõrmus • 15. august 2016
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

ISTA peasekretär Beni Kaufman lahkub ametist

ISTA peasekretär Beni Kaufman lahkub ametist
Autor: Meelika Sander-Sõrmus
Täna andis rahvusvaheline seemnekontrolli assotsiatsioon ISTA teada, et senine peasekretär dr. Beni Kaufman lahkub ametist.

Kaufman on töötanud ISTA peasekretärina kolm aastat. Tema viimaseks tööpäevaks saab olema 30. september 2016. ISTA tänab Kaufmani  assotsiatsiooni panustatud aja ja tehtu eest ning soovib edu tulevikuks.

Kaufmanil on pea 20ne aastane töökogemus katselaborites GMO-teemade uurimisel. Ta on kogenud teadlane molekulaargeneetika analüüsi ja sellega seotud tehnoloogiate valdkonnas. 

ISTA peasekretär Beni Kaufman lahkub ametist
Autor: ISTA

Rahvusvaheline seemnekontrolli assotsiatsioon ISTA (International Seed Testing Association) loodi 1924. aastal, et töötada välja rahvusvaheline seemnete kontrolli metoodika. Assotsiatsiooni eesmärk on luua, võtta vastu ja avaldada standardprotseduure seemneproovide võtmiseks ja katsete tegemiseks ning soodustada nende reeglite ühtset rakendamist rahvusvahelises kaubanduses liikuvate seemnete hindamiseks. ISTA laborid on 80nes riigis.

Vaata lisa: www.seedtest.org

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid AunapPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751