26. august 2016
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Maaparandustoetuse abil saab korrastada olemasolevaid kuivendussüsteeme

Autor: Terje Lepp
Maaparandustööd päästavad metsad liigniiskusest ja hõlbustavad neisse juurdepääsu. Erametsakeskusest saab taotleda maaparandustoetust olemasolevate kuivendussüsteemide korrastamiseks tänavu kuni 1. septembrini. Toetust saab taotleda kas metsaühistu või erametsaomanik, eelarve on 300 000 eurot.

Toetatavad tegevused on:. Samuti võib taotluse saata posti teel või tuua käsipostiga EMK-sse aadressil Mustamäe tee 50, Tallinn 10621.

* maaparandussüsteemi uuendustööde kava koostamine;* kuivenduskraavi ja eesvoolu sette eemaldamine;* metsamaale kuni 25 meetri pikkuse voolunõva rajamine;* truubi uuendamine;* tööde vastuvõtmise akti koostamine.Toetuse saamise tingimuse kohta saab lähemalt lugeda erametsaportaalist eramets.ee: http://www.eramets.ee/toetused/toetuste-taotlemine/metsamaaparandustoode-toetus/

Taotlust saab esitada digitaalselt allkirjastatuna aadressil [email protected]

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid AunapPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751